Progress Black Lily

12. března 2016 v 22:23 | Shizu

Jelikož polovinu věcí jsem již měla doma (černou vestu a kraťasy, Steel boty, košili a punčocháče), zbývalo pouze fiži, vlečka a lilie. Nejprve jsem začala s vlečkou, na kterou mi docela dlouho trvalo najít správnou látku, ale nakonec jsem úspěšně nalezla tu správnou.

Jelikož jsem ještě byla v té době neznalá šicích vychytávek, slepila jsem si staré děrované papíry, co jsem nepoužívala, k sobě izolepou a nakreslila si střih, který jsem následně vystřihla. Ku podivu to vyšlo hned napoprvé! :D Podle střihů jsem si vystřihla části z látky a s velikým překvapením zjistila, že mi ještě víc jak polovina zbyla. Zkoumala jsem látku a najednou mi došlo, že jsem jí koupila jednou tolik, než co jsem potřebovala (a to jsem se divila, že byla tak drahá...). No, nevadí, chybami se člověk učí. xD


Jakmile bylo vše nastříhané, našpendlila jsem ke koncům krajky a postupně přišila. Nakonec jsem všechny tři dílce přišila k sobě a spojila černou gumou.


Jakmile bylo tohle hotovo, přišla na řadu sada lilií. Jelikož jsem nemohla nikde najít žádné menší lilie, koupila jsem jeden trs větších lilií a trsy narcisů, které jsem postupně rozstříhala a upravila.


Dále přišlo na řadu barvení. Nejprve jsem vše několikrát nasprejovala černým matným sprejem, dokud neprosvítala barva (a stejně i tak mají pořád trochu nádech dohněda kvůli té žluté barvě).

Nakonec jsem vzala bílou akrylovou barvu a tyčinky s pestíky jsem nabarvila.

A lilie byly hotovy~ Pak jsem z plátna a krajky ušila fiži, které bohužel nemám nafocené, jelikož to (klasicky) bylo vše na poslední chvíli, a vše bylo hotovo~ ^^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama